Breadcrumb

Nasz cel naukowy

Podejście Santen

Santen od ponad 120 lat opracowuje nowe leki i technologię aby ochronić narząd wzroku i zachować widzenie. Dążymy do doskonalenia metod leczenia, aby dostarczać pacjentom i pracownikom służby zdrowia szeroki wachlarz leków innowacyjnych, urządzeń medycznych i usług nie tylko w Europie, ale i na całym świecie.

Jako wyspecjalizowana w okulistyce firma farmaceutyczna, Santen oferuje szeroką i ciągle się rozwijającą  gamę farmaceutyków i urządzeń medycznych, obejmującą takie obszary terapeutyczne jak:  zespół suchego oka, jaskra, zaćma, infekcjel, alergia i związane z wiekiem zwyrodnienie plamki żółtej (AMD).

Wszystko, co robimy, jest napędzane naszym pragnieniem zrozumienia i wyjścia naprzeciw potrzebom osób z problemami okulistycznymi. Nasza strategia rozwoju produktów opiera się na trzech filarach:

  • Rozpoznania i zaspokojenia potrzeb
  • Ciągłego rozwoju tchnologicznego
  • Skrócenia czasu wdrażania nowych leków i technologii.

Główny nacisk kładziemy na rozwój leków bez konserwantów. Oprócz tego dużo inwestujemy w badania i rozwój innowacyjnych technologii, które idą w parze z naszym obecnym i przyszłym portfolio produktów.