Breadcrumb

Partner z Santen

Tworzenie długotrwałej, ścislej współpracy

Dlaczego warto współpracować z Santen

Długotrwała i ścisła współpraca jest dla nas szczególnie istotna. Jako średniej wielkości firma farmaceutyczna pracujemy wspólnie i skutecznie, aby wykorzystać wiedzę innowacyjnych firm partnerskich, instytutów badawczych i środowisk akademickich. Pomaga to zwiększyć tempo rozwoju i zakres badań oraz zapewnia pacjentom szybszy dostęp do leczenia.

Potrzeba pacjenta i zadowolenie klienta są naszym motorem napędowym. To otwarte i aktywne podejście - staramy się poprawić zdrowie oczu i wzrok na każdy możliwy sposób, od adaptacji produktów, poprzez pionierskie odkrycia naukowe w zakresie leczenia, aż po zaspokojenie potrzeb medycznych. 

Rozwijając nasze innowacyjne produkty staramy się wziąć pod uwagę również  aspekt finansowy. Staramy się aby koszt  produktów były akcpetowalny zarówno przez płatnika jak i pacjenta.

Jesteśmy firmą o zasięgu globalnym. Nasze światowej klasy centra badawczo-rozwojowe, zakłady produkcyjne oraz działy sprzedaży i marketingu pozwalają nam dostarczać innowacyjne produkty, które przynoszą sukces każdemu z naszych partnerów.